Z nami jest bezpiecznie

Przestrzegamy zasad i wytycznych dotyczących bezpiecznej pracy w czasach pandemii koronawirusa

 

 

Po kilku miesiącach zamknięcia w domach, niepewności o jutro, zamrożenia działań i wszelkich możliwości integracji z innymi – wracamy do ‘normalności’. Jest ona jednak inna – specjalna. Niestety trzeba będzie się w niej odnaleźć. Pomimo obostrzeń, pewnych ograniczeń i nadal chyba jeszcze strachu u niektórych, chcieliśmy poinformować, że WRACAMY z warsztatami eventami 🙂

W związku z panującą na świecie pandemią koronawirusa (Covid-19), podejmujemy wszelkie kroki i działania, by każda osoba uczestnicząca w naszych warsztatach i aktywnościach mogła czuć się bezpiecznie i pewnie.

Wszystkie nasze warsztaty wyposażamy w jednorazowe rękawiczki, wymienne ochronne folie zabezpieczające powierzchnie i stanowiska robocze oraz płyny i żele dezynfekujące dla uczestników i instruktorów. Wszyscy uczestnicy obowiązkowo dezynfekują ręce przed i po skończonej pracy, a instruktorzy w krótkich odstępach czasowych lub po każdej grupie.

Nie wpuszczamy na warsztaty uczestników groźnie kaszlących i wszystkich tych, którzy nie chcą dostosować się do naszych zasad bezpieczeństwa.

Ekipy montujące warsztaty pracują w rękawiczkach jednorazowych i jeśli trzeba – w maseczkach, oraz unikają bezpośredniego kontaktu z innym pracującymi przy montażach osobami – kontakty ograniczamy do tych niezbędnych.

Przywożone na warsztaty narzędzia, urządzenia i materiały minimalizujemy zawsze tak, by warsztaty nie traciły niczego na swojej jakości!

Staramy się zmniejszać liczebność grup biorących jednocześnie udział w danym warsztacie. Jeśli nie da się wydłużyć czasu warsztatów, zwiększamy liczbę instruktorów i stanowisko tak, by bezpiecznie pracowała na nim określona z klientem grupa osób.

Wszystkie narzędzia i materiały wielokrotnego użytku, z którymi uczestnicy mają styczność w trakcie warsztatów – dezynfekujemy przed i po każdej grupie.

Rozumiemy, że w obecnej sytuacji jest wiele miejsc i osób, które boją się tej dziwnej i ciągle dla nas wszystkich nowej sytuacji, w której się znaleźliśmy. Dlatego, jeśli w określonym miejscu, w którym prowadzimy działania obowiązują inne dodatkowe zabezpieczenia i środki ochrony to oczywiście dostosowujemy się do nich. Nie mamy z tym problemu 🙂

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, pisz do nas śmiało! Chętnie odpowiemy.

1 + 7 =

error: Treść chroniona prawem autorskim!

Pin It on Pinterest

Share This