Inne atrakcje

Atrakcje, bez których nie ma udanej imprezy!

 

Inne atrakcje, bez których trudno wyobrazić sobie udaną imprezę. Umilacze i uzupełniacze naszych warsztatów dla małych i dużych.
Do wykorzystania na imprezach plenerowych, w hotelach, na urodzinach etc.
Ze względu na fakt, że przy organizowaniu atrakcji nie korzystamy z podwykonawców – oferujemy najlepsze ceny oraz mamy pewność, że nasi animatorzy zawsze staną na wysokości zadania.

MALOWANIE BUZIEK

MALOWANIE BUZIEK

Malowanie buziek dzieciom na imprezach, urodzinach i różnego rodzaju piknikach to podstawowa atrakcja. Nasi animatorzy przeobrażają dzieci w dzikie zwierzęta, postacie z bajek, księżniczki itd. Do malowania używamy certyfikowanych bezpiecznych dla skóry dzieci farb i akcesoriów.

BROKATOWE TATUAŻE

BROKATOWE TATUAŻE

Brokatowe kolorowe tatuaże to propozycja dla dzieci, które lubią ozdabiać skórę naklejanymi tatuażami, lub czasem mażą po skórze długopisem 😉 Przeróżne szablony prezentujące bohaterów z bajek, znaki Supermana czy ulubione zwierzęta, pozwolą dzieciom na posiadanie własnego “tatuażu”, który przy prawidłowej pielęgnacji potrafi utrzymać się na skórze nawet do 2 tygodni!

SKRĘCANIE BALONÓW

SKRĘCANIE BALONÓW

Skręcane z kolorowych balonów zwierzątka, rośliny, korony i miecze. Dzieci same wybiorą wzór, który chcą by stworzył animator lub spróbują same skręcić swoją zabawkę. A potem już tylko świetna zabawa!

WATA CUKROWA

WATA CUKROWA

Pyszna słodka puszysta wata cukrowa. Nawijana na dłuuugi patyk.

POPCORN

POPCORN

Bardzo oblegana stacja z popcornem to must have każdej imprezy dla dzieci. Słony przysmak do chrupania.

BAŃKI MYDLANE

BAŃKI MYDLANE

Pokaz i warsztaty puszczania mega baniek mydlanych. Specjalna receptura płynu pozwala na tworzenie mydlanych gigantów, w których można “zamknąć” dziecko 😉 Stanowisko łączymy czasem z warsztatami tworzenia magicznych różdżek do puszczania baniek. Mega zabawa 🙂

MALOWANIE HENNĄ

MALOWANIE HENNĄ

Malowanie henną to atrakcja raczej dla dorosłych – mimo wykorzystania naturalnej bezpiecznej henny. Wzory powstają na dłoniach (wierzch dłoni i palce) według przygotowanych przez nas wzorów lub przy pomocy specjalnych szablonów do nakładania henny.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij do nas zapytanie:

7 + 8 =

error: Treść chroniona prawem autorskim!

Pin It on Pinterest

Share This