Mydła naturalne

Stwórz własne 100% ekologiczne mydła

Czy może być coś bardziej odprężającego i pozytywnie ładującego nasze akumulatory niż stworzenie własnych, jedynych i tylko dla nas kosmetyków? Kosmetyki na naturalnych składnikach, bez chemii, konserwantów i sztucznych dodatków? Jeśli tak samo, jak my kochacie takie kosmetyczne cuda to nasze warsztaty są właśnie dla Was!
Wszystkie mydła powstają z gliceryny roślinnej. Mogą być kolorowe, przeźroczyste lub nieprzeźroczyste (mleczne i pastelowe).
Wszystkie tworzymy z dodatkami olejków, ziół, płatków i innych cudowności. Przeróżne kształty stosowanych przez nas foremek dają nieskończone możliwości tworzenia wzorów, kolorów i kształtów gotowych kosmetyków. Do aromatyzowania mydeł używamy olejków eterycznych i czasem zapachowych, a do kolorowania specjalnych barwników kosmetycznych. Gotowe kosmetyki pakujemy tak, by mogły stać się prezentem dla kogoś bliskiego.

Do tworzenia mydeł używamy bazy glicerynowej, która nie zawiera w swoim składzie detergentów typu SLS/ SLES (Sodium Lauryl Sulfate). Dzięki temu nasze mydełka są bezpieczne, bo nie podrażniają skóry, nie wysuszają jej i nie uczulają. 

 

Korzystamy tylko z certyfikowanych naturalnych produktów kosmetycznych oraz sprawdzonych przez nas receptur.
mydła naturalne ekologiczne
mydła naturalne ekologiczne

Zapytaj o warsztaty. Wyślij nam wiadomość:

zobacz również: kosmetyki naturalne, świece prafinowe, świece żelowe

error: Treść chroniona prawem autorskim!

Pin It on Pinterest

Share This