Kim jesteśmy i co robimy

Kim jesteśmy?

Zaczęliśmy ponad 10 lat temu od małej stacjonarnej rodzinnej pracowni pod Warszawą, w której gościliśmy głównie dzieci. Naszym pierwszym i podstawowym działaniem była ceramika i garncarstwo (toczenie na kole garncarskim). Szybko jednak okazało się, że nasza energia, chęć ciągłego poszerzania oferty, kreatywność i ciekawość poznawania wciąż nowych pól działania artystycznego nie pozwala nam na pozostawanie w jednym miejscu.
Nawiązaliśmy współpracę z przedszkolami, klubokawiarniami, domami kultury i szkołami. Potem wciągnęły nas eventy i praca dla dużych grup osób – nawet kilkuset jednocześnie. I tak jest do dzisiaj. Organizujemy warsztaty tematyczne dla pracowników dużych korporacji i mniejszych firm oraz stanowiska warsztatowe dla centrów handlowych. Współpracujemy także z agencjami eventowymi przy okazji pikników, warsztatów świątecznych, konferencji, akcji CSR etc. Naszą domeną są warsztaty eko, tworzenia kosmetyków naturalnych, zero i less waste i ogólnie craftowe. Pracujemy w całej Polsce.
 

Od pewnego czasu, trochę pod wpływem sytuacji, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy w pierwszej połowie 2020 – prowadzimy nasze warsztaty dla firm w formie webinarów i live’ów na platformach takich jak zoom czy clickmeeting. Mamy własne studio, z którego łączymy się z uczestnikami. W naszych warsztatach bierze udział jednocześnie od kilkudziesięciu do kilkuset osób! Przygotowujemy paczki z materiałami dla wszystkich uczestników (craft boxy).
 

Naszym firmowym marzeniem od jakiegoś czasu było uruchomienie platformy z kursami i warsztatami craftowymi online. Platformy dla wszystkich, niezależnie od tego, gdzie mieszkają. I jesteśmy właśnie na ostatnim etapie, ponieważ COURSEA rusza już w listopadzie!
 

Skupiliśmy się głównie na dorosłych, ale nie zapominamy też o najmłodszych naszych uczestnikach. Ciągle chętnie przyjeżdżamy zorganizować artystyczne urodziny, czy poprowadzić ciekawe warsztaty w szkole.

W co wierzymy i co nas wyróżnia?

Wierzymy, że nie ma dwóch takich samych firm i dwóch takich samych klientów. Dlatego staramy się, by każde proponowane przez nas działanie i warsztaty były niepowtarzalne i “szyte na miarę”.
Pracujemy na sprawdzonych najwyższej jakości materiałach i produktach, które z czystym sumieniem możemy polecać.

Wierzymy również we własne możliwości, a opinie naszych zadowolonych klientów dają nam pewność, że jesteśmy najlepsi 🙂

Zobacz, co u nas słychać

Jesteśmy obecni w mediach społecznościowych – na Facebooku i na Instagramie.
Prócz tego, co u nas słychać – znajdziesz tam mnóstwo ciekawostek, inspiracji czy np. przepisów na eko kosmetyki.

error: Treść chroniona prawem autorskim!

Pin It on Pinterest

Share This