WARSZTATY ONLINE W CARAMEL STUDIO

Organizuj kreatywne spotkania bez wychodzenia z domu!

Warsztaty online to spotkania w trybie live na platformach do webinarów. Tym samym sposób i zakres integracji wkracza na całkiem nowy poziom! Nasze propozycje aktywności i spotkań online to świetna zabawa i to zupełnie bez wychodzenia  z domu.

Zapraszamy do współpracy naszych stałych klientów, którzy do tej pory zapraszali nas do organizowania warsztatów w tradycyjny sposób.

W ofercie warsztatów online znaleźć można nasze bestsellery takie, jak ekologiczne kosmetyki naturalne, eko środki czystości, świece aromaterapeutyczne, zestawy zero waste czy florystyka. Jesteśmy także gotowi, jak zawsze zresztą, na realizację pomysłów naszych klientów. Dla inspiracji zajrzyj na naszą stronę “WARSZTATY”, na której znajdziesz jeszcze więcej pomysłów na aktywności online dla swojej grupy.

Jak to działa? Podobnie, jak w przypadku eventów stacjonarnych – wysyłasz do nas zapytanie o konkretne warsztaty, a my przygotowujemy ofertę wraz z wyceną. Jedyna różnica między tradycyjnym spotkaniem a tym wirtualnym jest taka, że każdy uczestnik eventu online otrzyma od nas odpowiednio wcześniej paczkę z materiałami (craft box), z których korzysta na warsztatach w umówionym dniu i o umówionej porze. W czasie trwania warsztatów uczestnicy pracują wraz z instruktorem/ami, mają możliwość zadawania pytań i po prostu integrują się z całą grupą. Do wzięcia udziału we wspólnej pracy wystarczy, by każdy uczestnik miał telefon, tablet lub komputer z dostępem do internetu. Cała reszta jest po naszej stronie.

Jesteśmy wszechstronni – pracujemy na różnych platformach. Na jednych uczestnicy logują się i wpisują specjalny kod dostępu pozwalający im na dołączenie do warsztatów (zoom, clickmeeting) lub dołączają do grupy (FB) albo klikają specjalny link do webinaru (YouTube).

Najczęściej używanymi przez nas platformami do webinarów są Zoom i ClickMeeting.

Kody i linki do konkretnego webinaru uczestnicy otrzymują wraz z materiałami do warsztatów lub mailem/smsem przed spotkaniem.

Sposób dostarczenia paczek z materiałami uzgadniany jest indywidualnie. Można je od nas odebrać osobiście, możemy je dostarczyć do firmy lub wysłać bezpośrednio pod wskazane adresy.

Warsztaty online można łączyć w zestawy.

KOSMETYKI NATURALNE

W pełni naturalne i ekologiczne kosmetyki tworzone z najlepszych certyfikowanych składników. Na warsztatach tworzymy sole do kąpieli, musujące bomby do wanny, kremy do rąk, antyperspiranty i inne.

MYDŁA EKOLOGICZNE

Tworzone tylko z naturalnych składników techniką na ciepło (melt and pour). Naturalne barwniki, glinki i olejki etetyczne 100%.

PERFUMY NATURALNE

Zdrowe bezpieczne i naturalne perfumy w rollonie, kremie lub wody kolońskie. Tylko z naturalnych składników  zero chemii.

EKOLOGICZNE ŚRODKI CZYSTOŚCI

Naturalne proste sposoby na wykorzystanie skutecznych naturalnych i bezpiecznych składników. Sprawdzone przepisy na ekologiczne proszki do prania, kostki toaletowe, płyny do mycia naczyń, płyny do czyszczenia, tabletki do zmywarki etc.

ŚWIECE AROMATERAPEUTYCZNE

Tworzone z wosku sojowego i pszczelego. Z dodatkami w postaci pachnących aromaterapeutycznych olejków eterycznych.

ŚWIECE DO MASAŻU

Aromaterapeutyczne naturalne świece z wosku sojowego i maseł kosmetycznych. Z dodatkiem olejków eterycznych.

WOSKI ZAPACHOWE DO KOMINKÓW

W pełni naturalne aromatyczne sojowe woski do topienia w kominkach zapachowych.

ŚWIECE ŻELOWE

Przeroczyste pachnące świece z zatopionymi wewnątrz naturalnymi dekoracjami, np. muszelkami, patyczkami, ziołami etc.

OGRÓDKI W ŻARÓWKACH

Miniaturowe żywe kompozycje zamkniętę w prawdziwych żarówkach!

LASY I OGRODY W SZKLE

Szklane słoje wypełnione roślinami. Dekoracyjne dodatki: piaski, kamyki, muszelki etc. Rózne kształty i rozmiary.

TERRARIUM CACTI

Skalne krajobrazy zamknięte w szklanych kulach.

KOKEDAMA

Rośliny zamknięte w kulach z mchu.

BOMBY NASIENNE

Kule wypełnione nasionami kwiatów i ziół. Do zasiania w doniczkach lub w ogrodzie. Rzucaj, gdzie chcesz 🙂

ZIOŁOWE OGRÓDKI W SKRZYNKACH

Drewniane skrzynki wypełnione ulubionymi ziołami. Miej je zawsze pod ręka, gdy szalejesz w kuchni.

HOTELE I DOMKI DLA OWADÓW

Nieduże schronienia dla przeróznych gatunków małych przyjaciół, np. dla pszczół czy biedronek.

MAKRAMA

Piękne plecione sznurkowe kwietniki i ozdoby.

KARMNIKI DLA PTAKÓW

Karmniki i pokarm dla ptaków. Warsztaty konstruowania drewnianych karmników i budek lęgowych. Bezpieczne zdrowe dokarmianie ptaków jesienią i zimą.

Zdjęcia przykładowych materiałów pakowanych w boxy do warsztatów online:

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij i wyślij do nas swoje zapytanie!

12 + 5 =

error: Treść chroniona prawem autorskim!

Pin It on Pinterest

Share This