Święta z CARAMEL

Święta to magiczny czas. Nasz ulubiony okres w roku. Przygotowaliśmy całe mnóstwo atrakcji i warsztatów, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą!

HAMA – koralikowe szaleństwo

Słodkie kolorowe i bardzo świąteczne ozdoby choinkowe tworzone z popularnych koralików Hama. Zabawa nie tylko dla dzieci, bo tworzone wzory przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym uczestnikom. Tworzymy gwiazdki, śnieżynki, renifery, mikołaje, aniołki itp. Dodatkowo gotowe ozdoby można przyozdobić ręcznym haftem.

HIMMELI – naturalne ozdoby

Himmeli to skandynawskie ozdoby tworzone ze słomy. W naszej kulturze od wieków tworzymy podobne. Na warsztatach powstają gwiazdki, śnieżynki lub aniołki. Wygląda na skomplikowane, ale wcale nie jest 🙂 Świetna propozycja dla wszystkich, którzy szukają ozdób eko.

PIERNIKI – pachnące święta

Nasze pierniki to pachnące świętami piękne dekoracje na choinkę. Każdy ma dziurkę, dzięki czemu można zawiesić go na choince. Różne kształty i rozmiary – od małych drobnych do dużych piernikowych ludzików (ponad 20 cm). Powstają tylko z naturalnych składników, według naszej sprawdzonej receptury 🙂 Na warsztatach ozdabiamy je kolorowymi lukrami i przeróżnymi posypkami, cukiereczkami i bakaliami. Pakuejmy w celofan lub pudełka.

PIERNIKOWE DOMKI – słodka architektura

Piernikowe domki zdobione kolorowymi lukrami, posypkami cukierniczymi. Naturalne, według sprawdzonej receptury. Umieszczone na podstawce, dzięki czemu łatwiej spakować gotowe prace w pudełka ze wstążką.

ŚWIECE ŻELOWE

Świece żelowe to małe dzieła sztuki. Powstają w szklanych naczyniach (pucharki, szklanki czy świeczniki) i zatapiamy w nich wszystko to, co kojarzy się ze Świętami, czyli suszone plastry pomarańczy, laski cynamonu, małe bombki, ozdoby, gałązki etc. Aromatyzujemy specjalnymi olejkami do świec. Pakujemy w woreczki ub pudełka. Prezent idealny!

ŚWIECE ZALEWANE

Świece zalewane to warsztaty dla osób ceniących naturalne ozdoby i ekologiczne rozwiązania. W wosku zatapiamy zioła, gałązki i suszki, które swym aromatem i charakterem nawiązują do Świąt Bożego Narodzenia. Aromatyzujemy olejkami, które po zapaleniu świecy nadadzą świątecznego klimatu każdemu pomieszczeniu.

ŚWIĄTECZNE SPA

Świąteczne SPA to warsztaty tworzenia zestawu ekologicznych kosmetyków do kąpieli. W trakcie spotkania powstają naturalne mydła, aromatyczna sól do kąpieli oraz musujące bomby/ babeczki. Wszystkie kosmetyki powstają z naturalnych ekologicznych składników, jak sól Epsom, soda oczyszczona, olejki eteryczne i zapachowe, susz kwiatowy. Pakowane w słoiki kosmetyczne, woreczki, organzę i pudełka ze wstążką.

MYDEŁKA z innej bajki

Aromatyczne warsztaty, w trakcie których tworzymy naturalne ekologiczne mydełka. W różnych kształtach (choinki, gwiazki, śnieżynki, bałwanki itp) i w różnych kolorach. Aromatyzowane olejkami eterycznymi i zapachowymi. Idelana zabawa dla dzieci i dorosłych.

OZDABIANIE ŚWIEC

Warsztaty tworzenia pięknych dekoracji, których bazą są świece bryłowe. Do ich ozdabiania używamy dodatków florystycznych takich, jak kora brzozy, bombki, gałązki, igliwie, szuszki, sznurki, wstążki, koraliki i wiele więcej.

DECOUPAGE – pudełka na prezenty i nie tylko

Warsztaty ozdabiania drewnianych okrągłych pudełekz wieczkiem lub zawieszek w wyjątkowo świątecznych kształtach (bombki, choinki, aniołki). Pracujemy z serwetkami do decoupage, papierem ryżowym, farbami oraz innymi dodatkami upiększającymi gotowe prace, np. igliwiem i bombkami.

SHAKER BOXY – inny sposób na kartki

Warsztaty tworzenia kartek i płaskich bombek z okienkiem. Inne i jedyne w swoim rodzaju ruchome obrazki zamknięte w formie kartek i ozdób. Warsztaty z elementami scrapbookingu i embossingu.

PIANKORYT

Bardzo efektowne warsztaty tworzenia prostych grafik świątecznych, kartek i zaproszeń. Jedno lub wielokolorowe grafiki powstające na białym papierze.

LAMPIONY  – świąteczny nastrój w szkle

Świąteczny krajobraz zamknięty w szklanym lampionie to propozycja z pogranicza florystyki i dekorowania świec.

SKARPETA NA PREZENTY – zrób niespodziankę

Ozdób własną skarpetę na prezenty. Umieść w niej drobiazgi dla najbliższych.

ORIGAMI – efektowne ozdoby z papieru

Kolorowe papierowe ozdoby i dekoracje tworzone techniką origami. Gwiazdki, mikołaje, choinki i wiele więcej. Gotowe pakujemy w pudełka lub celofanowe woreczki z bilecikiem.

WIANKI I STROIKI

Warsztaty dekorowania naturalnych wianków z igliwia przeróżnymi dodatkami florystycznymi, takimi jak: bombki, szyszki, ozdobne elementy, wstążki itp. Pakujemy w celofan ze wstążką.

PUDEŁKA NA PREZENTY

Kreatywne sposoby na pakowanie prezentów. Własny papier do pakowania, nietuzinkowe dekoracje pudełek i wiele więcej. Zaskocz bliskich, bo prezent to nie tylko to, co w środku!

MALOWANIE BOMBEK – puść wodze fantazji

Nic nie kojarzy się bardziej ze świętami niż bombki. Na naszych warsztatach malujemy bezbarwne i kolorowe szklane i plastikowe bombki w różnych kształtach i rozmiarach. Prócz farb korzystamy również z naklejek, cekinów, serwetek do decoupage, stempli i brokatu.

WORECZKI ZAPACHOWE – pachnące Święta

Ręcznie ozdabiane woreczki z organzy wypełnione cynaomnem, suszonymi plastrami jabłek i pomarańczy, ziołami itp. Pachnące i dekoracyjne.

KULE ŚNIEŻNE

KULE ŚNIEŻNE- nastrojowe krajobrazy w szkle

Kule z zamkniętymi wewnątrz ozdobami – figurkami. Powoli opadający na dno brokat tworzy jedyną w swoim rodzaju klimatyczną świąteczną ozdobę.

SITODRUK – dekoracje dla Twojego domu 

Ręcznie drukowane poduszki i torby ekologiczne. Podmalowywane farbami do tkanin. Stwórz świąteczny klimat w swoim domu.

OGRÓDKI W SZKLE – wersja świąteczna 

Roślinki, kamyki, figurki, iglaste gałązki i inne dekoracyjne ozdoby zamknięte w szklanym dużym słoju. Świąteczna ozdoba stołu idealnie oddająca klimat Świąt.

Zainteresowały Cię nasze warsztaty? Wyślij zapytanie! Bardzo chętnie przygotujemy ofertę 🙂

Pin It on Pinterest

Share This