Eventy

Warsztaty i stanowiska eventowe.

Jeśli planujesz event i chcesz zachwycić gości – wybierz warsztaty i atrakcje, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Główną działalnością naszej firmy są warsztaty oraz stanowiska warsztatowe tworzone i prowadzone przy okazji przeróżnych eventów i wydarzeń.
Organizujemy niezapomniane warsztaty na eventach biznesowych i korporacyjnych,  akcjach marketingowych i promocyjnych, w trakcie konferencji i zjazdów, rodzinnych pikników plenereowych.
Nasze warsztaty kierujemy zarówno do dorosłych, jak i dla dzieci.

Opracowane przez nas rozwiązania pozwalają na zrealizowanie ciekawych i przyciągających gości warsztatów przy okazji każdego rodzaju eventu indoor lub outdoor. Jesteśmy specjalistami w realizowaniu nawet najbardziej szalonych pomysłów naszych klientów, dostosowując je za każdym razem do charakteru i rodzaju eventu. Dzięki specjalnie opracowanym procesom powstawania prac i dużej liczbie instruktorów, jesteśmy w stanie stworzyć ich nawet kilkaset w trakcie kilkugodzinnej imprezy. Nasze warsztaty cechuje wysoka jakość stosowanych materiałów i narzędzi. Dzięki temu każdy uczestnik wychodzi z naszych warsztatów z atrakcyjną stworzoną przez siebie pracą.

Specjalizujemy się w warsztatach kreatywnych i wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych do zorganizowania i przeprowadzenia.  

Współpracujemy z agencjami eventowymi, centrami handlowymi, jak i bezpośrednio z klientem.

Plusem naszej firmy jest również to, że nie korzystamy z podwykonawców i posiadamy dużą bazę wyszkolonych przez nas instruktorów, którzy są w stanie sprawnie i ciekawie poprowadzić każdy warsztat. 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij zapytanie.

11 + 4 =

error: Treść chroniona prawem autorskim!

Pin It on Pinterest

Share This